Nasz zespół

Kadra:

dr Łukasz Srokowski

Założyciel szkoły NAVIGO. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach edukacyjnych ze szczególnym naciskiem na temat wykorzystywania narzędzi cyfrowych w edukacji w oraz tematyce wzmacniania skuteczności edukacji. Wykładowca MBA na uczelniach w Polsce i za granicą, w latach 2010-2013 prodziekan Wydziału Menedżersko-Ekonomicznego WSH we Wrocławiu. Autor książki "Zmienić myślenie o firmie: zarządzanie kulturą organizacyjną w Polsce". Przygotował i zrealizował szereg projektów badawczych i sesji doradczych. Zrealizował ponad tysiąc godzin szkoleń, w których wzięło udział blisko półtora tysiąca nauczycieli. W latach 2003-2012 związany z międzynarodowym programem edukacyjnym Odyseja Umysłu, w okresie 2009-2010 pełnił funkcję prezesa fundacji Odyssey of the Mind Polska, koordynując rozwój programu w całym kraju. Członek Rady Ekspertów THINK-TANK MTTP.

Aleksandra Mikulska

Dyrektor Szkoły Nauczyciel języka polskiego, z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, przez 12 lat pełniła rolę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 we Wrocławiu. Absolwentka Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty CEO. Ekspertka i trenerka szkoląca w ramach Centrum Edukacji Obywatelskiej. Certyfikowana trenerka Odysei Umysłu. Ola od wielu lat szkoli nauczycieli, wspiera w rozwoju innych dyrektorów szkół, uczestniczy w projektach edukacyjnych na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Ekspertka w ramach projektów "Cyfrowobezpieczni" oraz "Przywództwo edukacyjne".

Beata Racek

Wychowawczyni klasy 1a. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej; absolwentka studiów magisterskich na wydziale pedagogiki: terapia specyficznych trudności w uczeniu się oraz logopeda. Pracuje z dziećmi od 10lat, nie tylko organizujac zajecia edukacyjne ale rowniez prowadzac warsztaty teatralne, animacje zabaw fabularnych dla dzieci i warsztaty integracyjne dla klas. Certyfikowany trener Odysei Umysłu. Oprócz pracy w NAVIGO jako nauczyciel wychowawca klasy 1a, współpracuje z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

Barbara Dąbrowa

Wychowawczyni klasy 1b Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych ukończyła Pedagogikę Ogólną, specjalność: poradnictwo (studia magisterskie) oraz Kształcenie Zintegrowane z Wychowaniem Przedszkolnym (studia licencjackie). Ukończyła również Szkołę Muzyczną I-go stopnia. Wiele lat współpracowała z Pracownią artystyczną Rewelacja, prowadząc różnorodne zajęcia i imprezy dla dzieci. Prowadziła też warsztaty dla dzieci i rodziców oraz wykłady dla rodziców na Uniwersytecie Dzieci. Certyfikowany trener Odysei Umysłu. Współpracuje z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

Lucyna Marmurowicz

Wychowawczyni zerówki. Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolonej, nauczycielka z zamiłowania i pasji. Wieloletnia drużynowa gromady zuchowej ZHP, instruktorka i podharcmistrzyni. Pasjonatka pedagogiki współczesnej, takiej jak podejście Jaspera Juula, "Porozumienie bez przemocy" (NVC). Podróżniczka, w wolnych chwilach zwiedzająca najdalsze zakątki świata. Absolwentka Akademii Improwizacji we Wrocławiu, a także miłośniczka wystąpień publicznych i improwizacji scenicznej. Certyfikowany trener Odysei Umysłu.

Agnieszka Bartkowska

Nauczyciel języka angielskiego

Seth Compton

Native speaker, prowadzący warsztaty teatralne Seth mieszka w Polsce już od kilku lat i chociaż zaczyna mówić po Polsku, z dziećmi porozumiewa się wyłącznie po angielsku. Ma za sobą ogromną ilość doświadczeń związanych z teatrem, zarówno jako reżyser jak i aktor. Specjalizuje się w tematyce Szekspira dla najmłodszych. W szkole NAVIGO prowadzi dwa razy w tygodniu zajęcia teatralne po angielsku oraz English Book Club, w ramach którego czyta z dziećmi angielskie książki.

Paulina Celej

Psycholożka, absolwentka Uniwersytetu SWPS, gdzie ukończyła psychologię (specjalność kliniczna). Absolwentka wielu szkoleń i kursów specjalistycznych, m.in. rocznego szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej, szkolenia ze Stosowanej Analizy zachowania w pracy z osobami ze spektrum autyzmu, terapeutka EEG-Biofeedback, realizatorka programu ?Szkoła Dla Rodziców i Wychowawców?, a także metody ?Kids skills - dam radę? opartej na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach psychiatrycznych, szkołach terapeutycznych a także w placówkach oświatowych, pracując jako psycholog szkolny i przedszkolny. W swojej pracy opiera się na teorii więzi, zaufaniu do kompetencji dziecka i poszanowaniu jego osobistych granic. Bliskie są jej idee Porozumienia bez Przemocy i rodzicielstwa bliskości. W naszej szkole wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli.