Poznań

Szkoła będzie mieściła się w nowym budownictwie przy ulicy Wałbrzyskiej 7. Będziemy mieli do dyspozycji dużą przestrzeń, z mocno doświetlonymi salami  i własnym terenem zielonym. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Lasek Marceliński.

Już teraz prowadzimy rekrutację do klas 0,1 – szczegóły znajdują się w zakładce Rekrutacja 2020 Poznań. Zachęcamy także do poznania nas i naszych metod pracy podczas spotkań informacyjnych dla Rodziców.
Aktualnie zapraszamy na spotkania online.

Warto też zapoznać się z dokumentami:

Jeśli ktoś jest zainteresowany rekrutacją na kolejne lata – to prosimy o kontakt mailowy: poznan@navigo.szkola.pl lub telefoniczny: 536 020 820.

Niedługo będziemy znacznie więcej pisać o tym, jak będzie działać szkoła, a na naszym profilu FB dokumentować proces wykańczania wnętrz i przygotowywania ich na przyjście dzieci.
Zainteresowanych zapraszamy na profil FB NAVIGO Poznań

Jeśli ktoś chce z nami współtworzyć Szkołę w Poznaniu – zapraszamy do Zespołu! Szczegóły TUTAJ