Poznań

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Poznań mieści się w nowym budownictwie przy ulicy Wałbrzyskiej 7 w dzielnicy Poznań-Grunwald. Mamy do dyspozycji dużą przestrzeń, z mocno doświetlonymi salami  i własnym terenem zielonym. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Lasek Marceliński, gdzie jesteśmy stałymi gośćmi.

Prywatna szkoła podstawowa Navigo Poznań jest kameralną placówką stworzoną z pasji do edukacji i chęci pokazania, że nauka może sprawiać przyjemność. Dzieci znajdują tu radość z uczenia się i autentyczną pasję odkrywania świata.

Więcej o filozofii Navigo przeczytasz TUTAJ.

Inspirujemy się fińskim modelem edukacji, co oznacza, że w centrum stawiamy takie wartości, jak zaufanie, odpowiedzialność, praktyczność nauczania i kontakt z przyrodą. Jesteśmy szkołą środka łączącą zalety alternatywnej i systemowej edukacji. Co to oznacza dokładnie? Przeczytaj TUTAJ.

Korzystamy z autorskich narzędzi edukacyjnych, takich jak Mapy Kompetencji, jak również wielu nowoczesnych metod, m.in. metody projektowej, warsztatowej czy oceniania kształtującego.

Jeżeli szukasz prywatnej szkoły podstawowej w Poznaniu, która przygotuje Twoje dziecko do wyzwań współczesnego świata i na równi stawia edukację i relacje – sprawdź nas!

Rekrutacja do szkoły trwa! Sprawdź, jak zapisać dzieci do szkoły.

Zapraszamy również na spotkania informacyjne: ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE.

Skontaktuj się z nami – również, jeżeli jesteś zainteresowany rekrutacją na kolejne lata: poznan@navigo.szkola.pl lub  536 020 820.

Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie.

Jeśli chcesz z nami współtworzyć szkołę w Poznaniu – zapraszamy do Zespołu! Szczegóły TUTAJ