pic

NAVIGO Warszawa – rekrutacja do Zespołu

Poszukujemy nauczycieli i nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej, którzy chcą z nami budować Navigo Warszawa – Autorska Szkoła Podstawowa.

Szukamy osób, które próbują innowacyjnych metod pracy,  potrafią budować z dziećmi relacje oparte na szacunku i zaufaniu,  chcą z nami uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowej szkoły. Bardzo cenna będzie wiedza na temat oceniania kształtującego oraz entuzjazm do pracy i dalszego rozwoju

Proponujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie kodeksu pracy z umową na czas nieokreślony
– godne warunki pracy: każdy nauczyciel dostaje miejsce do pracy, komputer służbowy i wszystkie materiały biurowe, jakich potrzebuje
– pracę w kreatywnej atmosferze
– rozwój, szkolenia
– realny czas pracy z uczniami waha się około 18-22  godzin w tygodniu. Reszta czasu przeznaczona jest na przygotowywanie się do zajęć, wspólne planowanie, spotkania z rodzicami i inne zadania. Zależy nam na tym, aby nasi nauczyciele nie musieli pracować w domu.

Zainteresowanych rekrutacją w Warszawie prosimy o wysyłanie CV na adres warszawa@navigo.szkola.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

 

Przewiń w dół