NAVIGO Warszawa to miejsce, w którym:

• uczymy dzieci się uczyć
  • rozbudzamy w dzieciach ciekawość świata
  • rozwijamy kompetencje potrzebne do życia
  • stawiamy na samodzielność i odpowiedzialność
  • uczymy świadomego korzystania z narzędzi cyfrowych
  • budujemy relacje i do każdego podchodzimy indywidualnie
  • dbamy o przestrzeń, w której dzieci mogą wyrażać siebie
  • korzystamy z autorskich narzędzi w miejsce ocen, klasówek, dzwonków, prac domowych
  • realizujemy podstawę programową

W pierwszym roku będziemy działać w formie edukacji pozaszkolnej, później będziemy placówką na prawach oświatowych. W praktyce oznacza, to, że dzieci będą uczyć się z nami, ale formalnie będą zapisane do zaprzyjaźnionej placówki. Szkoła będzie otwarta od 7:30 do 17:30. Dzieci będą realizować podstawę programową, jednak w niesystemowy sposób.
Więcej informacji w zakładce Rekrutacja.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami:

W ramach NAVIGO Warszawa współpracujemy z przedszkolami Sto Światów Dziecka i dzięki temu do naszej szkoły wprowadzamy pierwiastek filozofii Reggio Emilia.  Dla zainteresowanych polecamy ten krótki FILM o podejściu Reggio Emilia.

Aktualnie zapraszamy na spotkania indywidualne online – zapisy w zakładce: spotkanie informacyjne dla Rodziców. Można także kontaktować się bezpośrednio: warszawa@navigo.szkola.pl  / 506 198 083.

Zainteresowanych zapraszamy na profil FB NAVIGO Warszawa

A jeśli ktoś chce dołączyć do warszawskiego Zespołu – zapraszamy! To niepowtarzalna możliwość budowania wspaniałej szkoły i towarzyszenia nam od samego początku.