NAVIGO Wrocław

Szkoła we Wrocławiu została założona w 2018 roku. Początkowo mieliśmy ruszać jedynie z jedną zerówką i jedną klasą pierwszą. Zostaliśmy jednak namówieni przez Rodziców na poprowadzenie jeszcze jednej klasy pierwszej. W efekcie 3 pionierskie grupy rozpoczęły naukę na ulicy Sudeckiej.
Kolejny rok, to drugi budynek – przy ulicy Jastrzębiej. To też kolejne klasy – kolejni młodzi ludzie pełni pasji i energii. I kadra zasilona o fantastyczne osoby.

Aktualnie w NAVIGO Wrocław uczy się już ponad 90 uczniów w trybie stacjonarnym (zerówka, 3 klasy pierwsze, 2 klasy drugie), rozmieszczonych w dwóch budynkach – przy ulicy Sudeckiej oraz Jastrzębiej. Poza tym mamy przyjemność wspierać 30 rodzin w trybie edukacji domowej.

Dziękujemy za zaufanie!

Osoby zainteresowane edukacją u nas odsyłamy do strony Rekrutacja 2020 Wrocław.