pic

Półkolonie Warszawa

ZAPRASZAMY DZIECI 6-9 LAT NA PÓŁKOLONIE W WARSZAWIE, BEMOWO. 28.06 – 23.07.2021

Dzieci mają w sobie naturalną chęć poznawania świata i ciekawość. Lubią poznawać, lubią doświadczać, lubią się bawić i śmiać się. To właśnie zapewnimy Twojemu dziecku na LETNICH PÓŁKOLONIACH W RYTMIE CZTERECH ŻYWIOŁÓW!

Jeżeli więc masz dziecko w wieku 6-9 lat i szukasz dla niej/niego zajęcia w lipcu – zapraszamy do kameralnej Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Warszawa. Letnie zajęcia u nas zapewnią dzieciom masę atrakcji, a jednocześnie pozwolą cieszyć się wakacjami!

Informacje szczegółowe o półkoloniach w Warszawie

Miejsce: Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Warszawa, ul. Stellera 13, Warszawa.
Termin: 28.06 – 23.07.2021, godz. 8:30 – 17:30
Temat przewodni: „Wakacje w rytmie czterech żywiołów”
Każdy tydzień to inny żywioł, inne zajęcia, inne wyzwania.

 • I turnus 28.06 – 2.07: Żywioł: Woda

Znacie pirata Rabarbara? To niepokorny marynarz, który stał się piratem. Najchętniej by spał, ale – jak przystało na pirata – czasem musi wyprawić się w rejs. Na półkoloniach Navigo w rytmie żywioły WODY poszukamy skarbu ukrytego przez pirata Rabarbara. Zagłębimy się w głębiny, pobawimy się wodą w różnych stanach skupienia, skonstruujemy konstrukcje wodne? Nie zabraknie eksperymentów, prac artystycznych, łamigłówek, zabaw ruchowych i historii. Tak jak to bywa u Rabarbara, tak i u nas będzie barwnie, zabawnie i ciekawie 🙂

 • II turnus 5.07 – 9.07: Żywioł Powietrze

Z czym Ci się kojarzy powietrze? Nam przede wszystkim z lataniem, ptakami i kosmosem! Aby zgłębić tajniki powietrza, zwrócimy się do prawdziwego fachowca, kogoś, kto zna się na nim doskonale. Naszym przewodnikiem będzie papuga Arrrabella. Od niej dowiemy się, co lata podczas lata, dlaczego lata, jak to jest z tym powietrzem nad Ziemią i w kosmosie. Będziemy konstruować machiny latające, rozwiązywać łamigłówki, odkrywać ciekawy niewidzialny świat. A poza tym – doskonale się bawić i spędzać czas na świeżym powietrzu!

 • III turnus 12.07 -17.07: Żywioł Ogień

Ciepło, gorąco, parzy! Ogień to najgorętszy z żywiołów, więc podczas tych półkolonii atmosfera będzie również gorąca. Zapraszamy wszystkich smokologów, treserów smoków oraz innych ciekawskich. Poznamy pewnego małego smoka, którym musimy się zaopiekować i nauczyć go wszystkiego o cieple i ogniu. Stworzymy mu przyjaciół, opowiemy różne historie, dowiemy się, jak walczyć z ogniem i stworzymy ogniowe obrazy! Oj będzie gorąco 🙂

 • IV turnus 19.07 – 23.07: Żywioł Ziemia

Uwaga, uwaga Ziemianie! Zbliża się Misja Ziemia. Poszukujemy nieustraszonych pomocników kosmicznego agenta Gargancjana. Gargancjan to słynny ziemiolog, który mieszka na planecie BTE3278 oddalonej o 327 lat świetlnych od Ziemi. Dostał zadanie od swojego Bardzo Groźnego Króla, aby przygotować raport na temat nieznanej planety ZIEMIA. Jest bardzo spóźniony z zadaniem. Pomożesz mu? Na półkoloniach Navigo w rytmie żywiołu ZIEMIA pomożemy Gargancjanowi w zdobyciu informacji na temat Ziemi i dowiemy się wiele od niego o kosmosie. Skonstruujemy własne planety, zagramy z Gargancjanem w ziemską planszówkę (którą sami zrobimy), poeksperymentujemy, pobawimy się i ? pośmiejemy razem! Bo śmiech to zdrowie i musi o tym dowiedzieć się każdy kosmita!

WYBIERZ TURNUS I ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA PÓŁKOLONIE

Koszt Półkolonii w Navigo Warszawa

 • Cena podstawowa za jeden turnus: 700 PLN
 • Cena przy dwóch turnusach: 680 PLN / turnus
 • Cena przy trzech turnusach: 670 PLN / turnus
 • Cena przy czterech turnusach: 650 PLN / turnus (2600 PLN za cały miesiąc!)
 • Zaliczka: 200 PLN płatna w terminie 5 dni od wysłania zgłoszenia 

  Cena obejmuje:

 • Profesjonalna i entuzjastyczna opieka wychowawców w godzinach 8:30 – 17:30.
 • Pełne wyżywienie dostarczane przez lokalną kawiarnię Sąsiedzi: śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek; jedzenie dostosowane do potrzeb żywieniowych dziecka.
 • Urozmaicony, ale nie przeładowany program animacji, zabaw i atrakcji, w tym jeden dzień z atrakcjami poza szkołą.
 • W każdym tygodniu:
  – zajęcia rekreacyjno-ruchowe i muzyczne
  – warsztaty artystyczne lub DIY
  – warsztaty naukowe z pasjonującymi eksperymentami
  – DKF – będziemy mądrze oglądać mądre filmy i rozmawiać o nich
  – „Outdoor Day” z grą terenową i dużo czasu na dworze każdego dnia
  – czas na kreatywną nudę i inwencję twórczą pod bacznym okiem wychowawców!
 • Jeden dzień z atrakcjami poza szkołą (wycieczka).

Dodatkowe informacje: warszawa@navigo.szkola.pl lub +48 604 983 193 (Kasia)

WYBIERZ TURNUS I ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA PÓŁKOLONIE

Po wypełnieniu formularza – na wskazany adres e-mail przesłana zostanie umowa. Gwarancja miejsca na półkoloniach następuje w momencie podpisania umowy oraz wpłaty zaliczki na konto szkoły: 32 1140 2004 0000 3902 7982 9602. W tytule proszę napisać: „Zaliczka półkolonie, turnus X, Imię i Nazwisko Dziecka.” Pozostała kwota musi zostać wpłacona najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem pierwszego turnusu, na które zapisane zostało dziecko.

ZAPEWNIJ DZIECKU NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA W RYTMIE CZTERECH ŻYWIOŁÓW!

Chcesz się podzielić ze znajomymi informacją o półkoloniach – prześlij im TĘ BROSZURĘ albo link do tej strony: www.navigo.szkola.pl/polkolonie-warszawa

Przewiń w dół