Półkolonie

30.07 - 03.08.2018 PÓŁKOLONIE W KOSMOSIE

8:00 - 10:00 Czas swobodnej zabawy pod okiem opiekuna

Dzieci mogą przychodzić na półkolonie już od godziny 8.00. W tym czasie będą miały zapewnioną opiekę i śniadanie. Mogą pobawić się ze sobą, wyszaleć się w ogrodzie, albo też zagrać w którąś z licznych gier, dostępnych w szkole. Opiekunowie będą w zależności od potrzeby bawili się z dziećmi lub po prostu dbali o ich bezpieczeństwo podczas swobodnej zabawy.

10.00 - 15.30 Zajęcia tematyczne

Podczas półkolonii wybierzemy się w podróż po kosmosie! Poznamy i sami stworzymy duży model Układu Słonecznego oraz odwiedzimy wrocławskie planetarium, aby z poczuć się bliżej gwiazd. Odkryjemy tajemnice kosmosu oraz skonstruujemy własny pojazd badawczo - kosmiczny. Przygotujemy się do wieczornych obserwacji Perseidów i przelotów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Czeka nas również mnóstwo zabawy! Gry terenowe, pikniki na świeżym powietrzu, skakanie na trampolinach, relaks w Aquaparku, a może nawet wycieczka do Juraparku w Krasiejowie, gdzie spotkamy dinozaury i dowiemy się jak powstała nasza planeta.

15.30 - 17.00 Czas swobodnej zabawy pod okiem opiekuna

Tak samo, jak na początku dnia, dzieci będą mogły swobodnie pobawić się pod okiem opiekunów lub też wciągnąć ich do zabawy.

Daty: 30 lipca - 3 sierpnia 2018
Cena: 500 zł
Zgłoszenia: https://goo.gl/forms/Ren5UHsEGMM7fxof1

Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-9 lat na półkolonie dedykowane poznawaniu kosmosu. Atrakcyjne zajęcia prowadzone będą w pięknym otoczeniu, w budynku szkoły i w otaczającym ją ogrodzie. Dzieci będą się świetnie bawić, a jednocześnie przy okazji wiele się nauczą i rozbudzą ciekawość związaną z poznawaniem kosmosu.

13.08 - 17.08.2018 PÓŁKOLONIE DOOKOŁA ŚWIATA

10.00 - 15.30 Zajęcia tematyczne

Podczas półkolonii wybierzemy się w podróż dookoła świata! Poznamy takie kultury jak: Japonia, Rosja, Brazylia, Afryka. Dowiemy się czym jest i zrobimy swoją mandalę. Sprawdzimy jak duże są stadiony w Rosji. Poznamy afrykańską kulturę starych plemion. Zrobimy własne kamienie szlachetne! Poszukamy zwierząt żyjących na innych kontynentach wybierając się do wrocławskiego ZOO. Gry terenowe, pikniki na świeżym powietrzu, wyjście do ogrodu Japońskiego, zobaczenie tajemniczej cerkwii. A co najważniejsze przygotowanie własnego wielkiego, głośnego i kolorowego brazylijskiego karnawału! Festiwal kolorów, wspólna zabawa razem z rodzicami!

Daty: 13-17 sierpnia 2018
Cena: 400 zł
Zgłoszenia: https://goo.gl/forms/Ren5UHsEGMM7fxof1

Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-9 lat na półkolonie dedykowane poznawaniu różnych kultur świata. Atrakcyjne zajęcia prowadzone będą w pięknym otoczeniu, w budynku szkoły i w otaczającym ją ogrodzie. W programie kilka wycieczek pozwalających w rzeczywistości zapoznać się z innymi kulturami Dzieci będą się świetnie bawić, a jednocześnie przy okazji wiele się nauczą i rozbudzą ciekawość związaną z poznawaniem innych społeczeństw.

20.08 - 24.08.2018 PÓŁKOLONIE ZE SMAKIEM

10.00 - 15.30 Zajęcia tematyczne

Podczas półkolonii będziemy zmieniać się w prawdziwych kucharzy. Dzieci będą się świetnie bawić, a jednocześnie nauczą się jak odpowiednio dobierać składniki do przygotowywanej potrawy, dowiedzą się jak skorzystać z przepisu kulinarnego oraz w jaki sposób krok po kroku przyrządzić wybrane danie, by następnie delektować się jego pysznym smakiem! Spróbujemy stworzyć swoją własną książkę kucharską, a oprócz gotowania będziemy się dużo ruszać i spędzać czas na świeżym powietrzu. Zorganizujemy też zabawy i aktywności artystyczne rozwijające kreatywność naszych uczestników, a także wybierzemy się na wycieczki na lody czy na tradycyjną włoską pizzę.

Daty: 20-24 sierpnia 2018
Cena: 500 zł
Zgłoszenia: https://goo.gl/forms/Ren5UHsEGMM7fxof1

Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-9 lat na półkolonie które będą wprowadzać w świat przyrządzania potraw i prawdziwego gotowania! Atrakcyjne zajęcia prowadzone będą w pięknym otoczeniu, w budynku szkoły i w otaczającym ją ogrodzie, a także podczas różnorodnych wyjść.