Rekrutacja 2020 Poznań klasy 0-1

Zasady rekrutacji NAVIGO Poznań 2020 klasy 0-1:

1. W roku szkolnym 2020/2021 planujemy uruchomienie klasy pierwszej i zerówki.
  2. Przy zapisach działa zasada pierwszeństwa. Decydujące jest podpisanie umowy i wpłata wpisowego.
  3. Przed podpisaniem umowy bardzo zapraszamy na spotkanie informacyjne.  Aktualnie spotkania odbywają się online. Można zapisać się na spotkanie indywidualnie (wtedy ustalamy dogodny termin) lub też dopisać się na zaplanowane przez nas spotkanie. Zapisy w zakładce: http://navigo.szkola.pl/spotkania/
  4. Czesne dla rodzin zapisujących dziecko na rok szkolny 2020/2021 wynosi 1450 zł miesięcznie.  Czesne dla drugiego i kolejnego dziecka z rodzeństwa wynosi 1200 zł. Do kosztu tego należy doliczyć koszt wyżywienia – około  25 zł dziennie.
  5. Czesne pokrywa koszt wszystkich zajęć, w tym zajęć realizujących podstawę programową, zajęć językowych, dodatkowych, sportowych, wsparcia psychologicznego, logopedycznego i innych działań związanych z indywidualizacją nauczania. Naszym założeniem jest to, że dzieci uczące się w NAVIGO mają dostęp do wszystkiego, czego potrzebują dla rozwoju.
  6. Wpisowe dla rodzin zapisujących dziecko na rok szkolny 2020/2021 wynosi jednorazowe czesne, a więc 1450 zł (dla drugiego lub kolejnego dziecka z rodzeństwa 1200 zł).

Jeśli ktoś jest zainteresowany rekrutacją na kolejne lata – to prosimy o kontakt mailowy poznan@navigo.szkola.pl lub telefoniczny 510 828 047.

Jak zapisać dziecko do NAVIGO Poznań w 5 krokach?

1. Zapoznać się z umową o nauczanie i regulaminem (do pobrania poniżej)
  2. Zadać wszelkie nurtujące pytania na spotkaniu informacyjnym lub za pośrednictwem maila: poznan@navigo.szkola.pl
  3. Podpisać umowę na spotkaniu informacyjnym lub też wydrukować, podpisać, wysłać skan podpisanej umowy na adres: poznan@navigo.szkola.pl
    Po wysłaniu skanu, wydrukowaną w dwóch egzemplarzach umowę prosimy wysłać na adres: Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO ul.Sudecka 98  53-129 Wrocław. Zwrotnie dostaniecie Państwo podpisany egzemplarz umowy.
  4. Wpłacić wpisowe w terminie określonym umową
  5. Poczekać na potwierdzenie – w ciągu 3-5 dni powinno przyjść drogą mailową, na adres podany w umowie, potwierdzenie wpisania na listę Uczniów Szkoły (prosimy sprawdzić czy w umowę wpisany jest poprawny adres e-mail)

Pliki do pobrania: