Rekrutacja 2020 Wrocław

Zasady rekrutacji NAVIGO Wrocław 2020:

1. W roku szkolnym 2020/2021 uruchamiamy jedną klasę pierwszą oraz jedną zerówkę.
  2. Przy zapisach działa zasada pierwszeństwa. Decydujące jest podpisanie umowy i wpłata wpisowego.
  3. Przed podpisaniem umowy bardzo zapraszamy na spotkanie informacyjne.
  4. Czesne dla rodzin zapisujących dziecko na rok szkolny 2020/2021 wynosi 1630 zł miesięcznie. Do kosztu tego należy doliczyć koszt wyżywienia – 25 zł dziennie.
  5. Czesne pokrywa koszt wszystkich zajęć, w tym zajęć realizujących podstawę programową, zajęć językowych, dodatkowych, sportowych, wsparcia psychologicznego, logopedycznego i innych działań związanych z indywidualizacją nauczania. Naszym założeniem jest to, że dzieci uczące się w NAVIGO mają dostęp do wszystkiego, czego potrzebują dla rozwoju.
  6. Wpisowe dla rodzin zapisujących dziecko na rok szkolny 2020/2021 wynosi jednorazowe czesne, a więc 1630 zł

Jak zapisać dziecko do NAVIGO Wrocław w 5 krokach?

1. Zapoznać się z umową o nauczanie i regulaminem (do pobrania poniżej)
  2. Zadać wszelkie nurtujące pytania na spotkaniu informacyjnym lub za pośrednictwem maila: szkola@navigo.szkola.pl
  3. Podpisać umowę na spotkaniu informacyjnym lub też wydrukować, podpisać, wysłać skan podpisanej umowy na adres: szkola@navigo.szkola.pl
    Po wysłaniu skanu, wydrukowaną w dwóch egzemplarzach umowę prosimy wysłać na adres: Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO ul.Sudecka 98  53-129 Wrocław. Zwrotnie dostaniecie Państwo podpisany egzemplarz umowy.
  4. Wpłacić wpisowe w terminie określonym umową
  5. Poczekać na potwierdzenie – w ciągu 3-5 dni powinno przyjść drogą mailową, na adres podany w umowie, potwierdzenie wpisania na listę Uczniów Szkoły (prosimy sprawdzić czy w umowę wpisany jest poprawny adres e-mail)

Pliki do pobrania: