pic

Rekrutacja do szkoły w Warszawie

Jak działa Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Warszawa?

Nasza kameralna, prywatna szkoła podstawowa zlokalizowana jest w dzielnicy Warszawa Bemowo, aktualnie na ul. Stellera 13.

 • Działamy na podstawie oficjalnej podstawy programowej, jednak korzystamy z autorskich narzędzi edukacyjnych, w tym oceniania i motywacji, w duchu fińskiego podejścia do edukacji.
 • Dzieci realizują obowiązek edukacyjny w ramach tzw. edukacji pozaszkolnej (edukacji domowej). Formalnie zapisane są do zaprzyjaźnionej szkoły, ale uczą się w Navigo Warszawa. Zajmujemy się zapisami do szkoły patronackiej oraz logistyką w trakcie rozmów egzaminacyjnych na koniec roku (klasy 1+).
 • Nasza szkoła rośnie wraz z dziećmi, dlatego w roku szkolnym 2021/2022 działać będą 3 grupy na poziomie klas 0-2:
  – grupa Yellow (dzieci z rocznika 2014)
  – grupa Blue (dzieci z rocznika 2013)
  – grupa Green (dzieci z rocznika 2015 i 2016)
  Każda grupa to maksymalnie 16 dzieci, nauczyciel prowadzący podchodzący do każdego dziecka indywidualnie, wspólne zajęcia dodatkowe i świetlica do 17:30.

Czesne na rok szkolny 2021/2022 wynosi 1875 PLN miesięcznie + dodatkowo około 20 PLN za całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i podwieczorek, zdrowe przekąski w ciągu dnia).

Co gwarantuje Navigo Warszawa w ramach czesnego?

Przede wszystkim fachową opiekę w godzinach 8:00 – 17:30, pełną zaangażowania i wiedzy merytorycznej.

 • Zajęcia edukacyjne do 15:45, potem świetlica. U nas nie ma prac domowych, więc dziecko wraca do domu pełne pozytywnej energii, aby spędzać czas z rodziną.
 • Udział we wszystkim zajęciach edukacyjnych i dodatkowych, które dostosowywane są do pasji dzieci oraz aktualnych tematów przewodnich programu, w tym między innymi: zajęcia artystyczne i praktyczno-techniczne, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia sportowe pod opieką trenera z Klubu Sportowego KUMA JUDO, zajęcia informatyczne z kodowaniem, naukę gry w szachy oraz język angielski metodą Early Stage co najmniej 4 razy w tygodniu.
 • Udział w warsztatach, projektach i dodatkowych aktywnościach, z wyjątkiem wycieczek poza Warszawę (typu zielona szkoła).
 • Opiekę w czasie ferii zimowych (1 tydzień) oraz wakacji (3 tygodnie opieki w ramach wakacyjnych półkolonii, na które można zapisać dziecko jeszcze przed rozpoczęciem nauki).
 • Możliwość korzystania z autorskich narzędzi edukacyjnych – praca z mapami kompetencji, których forma i zakres są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.
 • Przygotowanie dzieci do egzaminów klasyfikacyjnych w ramach edukacji pozaszkolnej. (zerówka nie podchodzi do egzaminów; są one prowadzone w patronackiej placówce w formie zabawy; gwarantujemy logistykę i opiekę podczas egzaminów; świadectwo ukończenia danej klasy wystawia szkoła patronacka)

Rekrutacja do szkoły.

Jak zapisać dziecko do Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Warszawa?

 1. Zapoznaj się z naszą filozofią i podejściem do edukacji poprzez stronę internetową Navigo, profil na Facebooku oraz osobisty kontakt: Agata Gruszecka-Tieśluk, +48 506 198 083, warszawa@navigo.szkola.pl lub Messengera.
 2. Sprawdź, czy otwieramy grupę dla rocznika Twojego dziecka.
 3. Zapoznaj się z dokumentami:
  – Regulamin Autorskiej Szkoły Podstawowej NAVIGO Warszawa
  Umowa o nauczanie w Autorskiej Szkole Podstawowej NAVIGO Warszawa 2021_22
 4. Wydrukuj umowę, wypełnij, podpisz i skan wyślij na adres: warszawa@navigo.szkola.pl. Jeżeli będzie możliwe osobiste spotkanie – wówczas umowę podpiszemy na miejscu w szkole.
 5. Wpłać wpisowe – kwota i konto podane są w umowie. Tytułem: Wpisowe, imię i nazwisko dziecka. Dopiero po opłaceniu wpisowego następuje gwarantowana rezerwacja miejsca. Możesz przesłać do nas potwierdzenie przelewu dla pewności.

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE INFORMACYJNE.

Jakie są plany rozwoju szkoły?

Navigo Warszawa to autorska, prywatna szkoła podstawowa na Bemowie, która rozwija się wraz z dziećmi, dlatego z roku na rok będzie nas więcej! W najbliższych latach planujemy przekształcić się w placówkę na prawach oświatowych. Docelowo będziemy działać jako niepubliczna szkoła podstawowa dla klas 0-8.
Aktualnie nasz dom znajduje się na ul. Stellera 13, jednak planowana jest zmiana budynku – na pewno na Bemowie lub w najbliższej okolicy.

Przewiń w dół