Rekrutacja do szkoły Poznań

Informacje o Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Poznań

• Nasza prywatna szkoła podstawowa zlokalizowana jest w dzielnicy Poznań-Grunwald, na ul. Wałbrzyskiej 7.
  • Mieścimy się w nowoczesnym budynku, a nasze jasne wnętrza sprzyjają nauce. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Lasek Marceliński.
  • Działamy na podstawie oficjalnej podstawy programowej, jednak korzystamy z autorskich narzędzi edukacyjnych, w tym oceniania i motywacji, w duchu fińskiego podejścia do edukacji.
  • Aktualnie prowadzimy jeszcze rekrutację do drugiej klasy. Rekrutacja do zerówki jest już zamknięta, zaś do klasy pierwszej prowadzimy zapisy na listę rezerwową.

Jak zapisać dziecko do prywatnej szkoły Navigo w Poznaniu?

• Przy zapisach działa zasada pierwszeństwa. Decydujące jest podpisanie umowy i wpłata wpisowego.
  • Czesne na rok szkolny 2021/2022 wynosi 1700 PLN miesięcznie za dziecko. Czesne dla rodzeństwa wynosi 1500 PLN. Do kosztu tego należy doliczyć koszt wyżywienia ? około 25 zł dziennie.
  • Po wypełnieniu umowy należy również uiścić wpisowe w wysokości jednomiesięcznego czesnego, czyli 1700 PLN za pierwsze dziecko, 1500 PLN za rodzeństwo. Wpisowe jest bezzwrotne. Co gwarantuje Navigo Poznań w ramach czesnego?
  • Przede wszystkim fachową opiekę w godzinach 7:00 ? 17:30, pełną zaangażowania i wiedzy merytorycznej.
  • Zajęcia edukacyjne do 15:45, potem świetlica. U nas nie ma prac domowych, więc dziecko wraca do domu pełne pozytywnej energii, aby spędzać czas z rodziną.
  • Udział we wszystkim zajęciach edukacyjnych i dodatkowych, które dostosowywane są do pasji dzieci: zajęć artystycznych, sportowych, językowych, praktyczno-techniczne.
  • Udział w warsztatach, projektach i dodatkowych aktywnościach, z wyjątkiem wycieczek poza Poznań (typu zielona szkoła).
  • Wsparcie psychologiczne i logopedyczne oraz inne działania związane z indywidualizacją nauczania.
  • Możliwość korzystania z autorskich narzędzi edukacyjnych ? praca z mapami kompetencji, których forma i zakres są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.
  • Opiekę w czasie ferii zimowych (1 tydzień) oraz wakacji (3 tygodnie opieki w ramach wakacyjnych półkolonii. Na półkolonie można zapisać dziecko jeszcze przed rozpoczęciem nauki za dodatkową opłatą).

Pliki do pobrania:

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

E-mail: poznan@navigo.szkola.pl

Lub zapisz się na spotkanie informacyjne: ZAPISUJĘ SIĘ.