pic

Spotkania dla rodziców

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022 W WARSZAWIE I POZNANIU – ostatnie wolne miejsca!

Interesuje Cię fińska edukacja i działanie autorskich szkół podstawowych Navigo – umów się na spotkanie z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania szkoły, damy się poznać i pokażemy, dlaczego warto zapisać do nas Twoje dziecko. Zostały ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2021/2022, więc śpiesz się i skontaktuj się z nami. ZAPRASZAMY!

Zapisz się na spotkanie informacyjne: TUTAJ
Informacje o rekrutacji do szkoły w Warszawie znajdziesz TUTAJ.
Informacje o rekrutacji do szkoły podstawowej w Poznaniu znajdziesz TUTAJ.

Nie prowadzimy jeszcze rekrutacji na rok 2022/2023 i kolejne. Jeżeli jesteś zainteresowany rekrutacją na kolejne lata, wyślij e-mail do danej szkoły ze swoimi danymi kontaktowymi. Będziemy z Tobą w kontakcie i odezwiemy się, gdy rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok szkolny:

  • na adres szkola@navigo.szkola.pl – do Navigo Wrocław
  • na adres poznan@navigo.szkola.pl – do Navigo Poznań
  • na adres warszawa@navigo.szkola.pl – do Navigo Warszawa
Przewiń w dół