Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Warszawa

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Warszawa jest autorską szkołą środka, która inspiruje się fińskim modelem edukacji i korzysta z własnych narzędzi edukacyjnych stworzonych przez najlepszych specjalistów Navigo. Jeżeli szukasz alternatywnej drogi edukacji dla swojego dziecka, łączącej wysoką jakość nauczania z budowaniem umiejętności i rozwijaniem talentów dziecka:

Zapraszamy na e-spotkanie informacyjno-rekrutacyjne kameralnej szkoły Navigo Warszawa.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w 7 grudnia (wtorek) o godz. 20:00. Zapraszamy do zapisów!

• posłuchasz o filozofii i wartościach Navigo, o tym, jak uczymy, jakie metody edukacji są dla nas najważniejsze i czym są nasze autorskie narzędzia edukacyjne;
  • zobaczysz, jak wygląda dzień w Navigo i jak budujemy relacje na linii dzieci ? nauczyciele ? rodzice;
  • dowiesz się, jak dołączyć do społeczności Navigo ? rekrutujemy nie tylko dzieci, a całe rodziny! Jesteśmy bardzo kameralną placówką, więc zależy nam na tym, abyśmy się dobrze rozumieli i razem działali dla dobra dzieci!
  • poznasz założycielkę i dyrektorkę szkoły Navigo Warszawa Agatę Gruszecką-Tieśluk, która opowie o swojej pasji do edukacji oraz inspiracjach i planach związanych ze szkołą;
  • będzie oczywiście czas na Twoje pytania i luźniejszą dyskusję.

Informacje na temat rekrutacji do szkoły: http://navigo.szkola.pl/rekrutacja-navigo-warszawa/

Zapisy na spotkanie: ZAPIS NA SPOTKANIE

Czy to spotkanie dla Ciebie? Tak, jeśli:

• szukasz szkoły dla swojego dziecka, która nie tylko uczy, ale również buduje relacje i przygotowuje do życia w nowoczesnym świecie
  • cenisz sobie kameralną, domową atmosferę
  • szukasz drogi środka ? między szkołą demokratyczną a systemową
  • chcesz, aby twoje dziecko rozwijało swoje talenty i podążało za swoimi pasjami
  • chcesz, aby dziecko uczyło uczenia się i rozwijało w swoim tempie
  • zależy Ci na budowaniu kompetencji społecznych i praktycznych umiejętności Twojego dziecka
  • masz dziecko, które rozpoczyna edukację albo jest w 1-2 klasie ?

Jeżeli na większość punktów odpowiedziałeś tak ? Navigo to szkoła dla Twojego dziecka! Sprawdź i dołącz do spotkania informacyjnego, gdzie dowiesz się więcej.