pic

ZESPÓŁ NAVIGO WROCŁAW

Poniżej prezentujemy nasz aktualny skład kadry. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy Cię do wysłania maila na adres: joanna.srokowska@navigo.szkola.pl ze swoim CV.

Aktualnie poszukujemy nauczycieli przedmiotowców na potrzeby czwartej klasy: nauczyciela j. polskiego, matematyki, historii, techniki i muzyki.

Kadra:

Założyciel szkoły

Dr Łukasz Srokowski - założyciel sieci szkół Navigo. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach edukacyjnych ze szczególnym naciskiem na temat wykorzystywania narzędzi cyfrowych w edukacji w oraz tematyce wzmacniania skuteczności edukacji. Wykładowca MBA na uczelniach w Polsce i za granicą, w latach 2010-2013 prodziekan Wydziału Menedżersko-Ekonomicznego WSH we Wrocławiu. Autor książki "Zmienić myślenie o firmie: zarządzanie kulturą organizacyjną w Polsce". Przygotował i zrealizował szereg projektów badawczych i sesji doradczych. Zrealizował ponad tysiąc godzin szkoleń, w których wzięło udział blisko półtora tysiąca nauczycieli. W latach 2003-2012 związany z międzynarodowym programem edukacyjnym Odyseja Umysłu, w okresie 2009-2010 pełnił funkcję prezesa fundacji Odyssey of the Mind Polska, koordynując rozwój programu w całym kraju. Członek Rady Ekspertów THINK-TANK MTTP.

Dyrektor szkoły

Aleksandra Mikulska - dyrektorka Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Wrocław. Nauczycielka języka polskiego, z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Przez 12 lat pełniła rolę dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 we Wrocławiu. Absolwentka Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty CEO. Ekspertka i trenerka szkoląca w ramach Centrum Edukacji Obywatelskiej. Certyfikowana trenerka Odysei Umysłu. Ola od wielu lat szkoli nauczycieli, wspiera w rozwoju innych dyrektorów szkół, uczestniczy w projektach edukacyjnych na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Ekspertka w ramach projektów "Cyfrowobezpieczni" oraz "Przywództwo edukacyjne".

Nauczyciele/Nauczycielki

Kadra dydaktyczna Navigo Wrocław składa się z:

wychowawców/wychowawczyń zerówki
8 wychowawców/wychowawczyń prowadzących klasy 1-3
5 nauczycieli/nauczycielek wspierających wychowawców
10 nauczycieli/nauczycielek świetlicy
4 nauczycieli/nauczycielek wspomagających
psycholożki
logopedki
nauczyciela prowadzącego zajęcia kompensacyjno-korekcyjne

Administracja i pracownicy/pracownice techniczni

Zespół administracyjny składa się z:

kierownika administracyjnego
pracownika sekretariatu
2 pracowników sprzątających
3 pracowników kuchni
konserwatora

Przewiń w dół