Navigo Poznań

Jeżeli szukasz niepublicznej szkoły podstawowej w Poznaniu, która łączy zalety szkoły tradycyjnej i alternatywnej – dołącz do społeczności Navigo Poznań!

Aktualnie prowadzimy rekrutację do klas 0 – 1 do oddziału na ul. Roboczej (Wilda) oraz klas 2-3 do szkoły na ul. Wałbrzyskiej (Grunwald).

Informacje o rekrutacji znajdziesz TUTAJ.

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Poznań mieści się w nowym budownictwie przy ulicy Wałbrzyskiej 7 w dzielnicy Poznań-Grunwald, w pobliżu Lasku Marcelińskiego. Jednak szkoła rośnie razem z dziećmi, widzimy bardzo duże zainteresowanie naszym modelem edukacji, dlatego od września 2022 r. otwieramy drugi oddział naszej szkoły w Wildzie! W 2023 r. oba oddziały przeniosą się do pięknego, dużego budynku na ul. Mazowieckiej przy samym Parku Sołackim.

• Inspirujemy się fińskim modelem edukacji, co oznacza, że w centrum stawiamy takie wartości, jak zaufanie, odpowiedzialność i kontakt z przyrodą. Jesteśmy szkołą środka łączącą zalety alternatywnej i systemowej edukacji. Co to oznacza dokładnie? Przeczytaj TUTAJ.
  • Nasze podejście do nauczania opieramy na 10 filarach wartości Navigo. Wśród nich są m.in. kompleksowa edukacja, brak ocen (poza tymi, które wymaga ministerstwo) oraz dzwonków, nacisk na języki obce oraz mądre wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Stawiamy na przygotowanie dzieci do życia we współczesnym świecie i praktyczność edukacji. Chcemy, aby nauka sprawiała dzieciom przyjemność. Więcej o filozofii Navigo przeczytasz TUTAJ.
  • Korzystamy z autorskich narzędzi edukacyjnych Navigo, takich jak Mapy Kompetencji, jak również wielu nowoczesnych metod nauczania, m.in. metody projektowej, warsztatowej czy oceniania kształtującego.

Jeżeli szukasz niepublicznej szkoły podstawowej w Poznaniu, w której przygotuje Twoje dziecko do wyzwań współczesnego świata i rozwinie naturalne talenty Twojego dziecka – dołącz do Navigo!

Rekrutacja do szkoły trwa!
    Sprawdź, jak zapisać dziecko do szkoły.

Chcesz wiedzieć więcej i nas lepiej poznać? Zapisz się na spotkanie informacyjne TUTAJ albo napisz: poznan@navigo.szkola.pl lub zadzwoń: +48 536 020 820.

Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie.