pic

Navigo Poznań

Jeżeli szukasz niepublicznej szkoły podstawowej w Poznaniu, która łączy zalety szkoły tradycyjnej i alternatywnej – dołącz do społeczności Navigo Poznań! Wypełnij ankietę zgłoszeniową.

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025. Mamy wolne miejsca do klas 0-1 oraz 4. Informacje o rekrutacji znajdziesz TUTAJ.

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Poznań mieści się w nowym budownictwie przy ulicy Wałbrzyskiej 7 w dzielnicy Poznań-Grunwald, w pobliżu Lasku Marcelińskiego oraz na ul. Roboczej w dzielnicy Wilda. Jednak szkoła rośnie razem z dziećmi, widzimy bardzo duże zainteresowanie naszym modelem edukacji, dlatego w 2024 r. przeprowadzamy się do nowego, dużego budynku na ul. Kopaniny 59.

 • Inspirujemy się fińskim modelem edukacji, co oznacza, że w centrum stawiamy takie wartości, jak zaufanie, odpowiedzialność i kontakt z przyrodą. Jesteśmy szkołą środka łączącą zalety alternatywnej i systemowej edukacji. Co to oznacza dokładnie? Przeczytaj TUTAJ.
 • Nasze podejście do nauczania opieramy na 10 filarach wartości Navigo. Wśród nich są m.in. kompleksowa edukacja, brak ocen (poza tymi, które wymaga ministerstwo) oraz dzwonków, nacisk na języki obce oraz mądre wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Stawiamy na przygotowanie dzieci do życia we współczesnym świecie i praktyczność edukacji. Chcemy, aby nauka sprawiała dzieciom przyjemność. Więcej o filozofii Navigo przeczytasz TUTAJ.
 • Korzystamy z autorskich narzędzi edukacyjnych Navigo, takich jak Mapy Kompetencji, jak również wielu nowoczesnych metod nauczania, m.in. metody projektowej, warsztatowej czy oceniania kształtującego.

  Jeżeli szukasz niepublicznej szkoły podstawowej w Poznaniu, w której przygotuje Twoje dziecko do wyzwań współczesnego świata i rozwinie naturalne talenty Twojego dziecka – dołącz do Navigo!

  Rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2024/2025 trwa!
  Sprawdź, jak zapisać dziecko do szkoły.

  Chcesz wiedzieć więcej i nas lepiej poznać?
  Zapisz się na spotkanie informacyjne 
  TUTAJ, napisz: sekretariat.poznan@navigo.szkola.pl lub zadzwoń: +48 536 998 613 .

  Wypełnij ankietę zgłoszeniową – skontaktujemy się z Tobą! 

Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie.

 

Przewiń w dół