Navigo Warszawa

Rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2022/2023 zbliża się ku końcowi! Sprawdź, jak zapisać dzieci do szkoły.

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Warszawa to miejsce, w którym:

• inspirujemy się fińskim systemem edukacji
  • uczymy dzieci się uczyć i rozbudzamy ciekawość świata
  • rozwijamy kompetencje potrzebne do życia w nowoczesnym świecie
  • uczymy świadomego korzystania z nowych technologii
  • budujemy relacje i uczymy umiejętności społecznych
  • dajemy możliwość wyrażania siebie i rozwijania swoich pasji
  • realizujemy podstawę programową i zapewniamy wciągające zajęcia dodatkowe
  • korzystamy z autorskich narzędzi edukacyjnych w miejsce tradycyjnych ocen, klasówek, rozkładu lekcji i prac domowych
  • intensywnie uczymy języka angielskiego metodą Early Stage

Bemowo jest naszą małą ojczyzną, ale nasze dzieci wyrosną na obywateli świata!
Aktualnie działamy w formie edukacji pozaszkolnej, docelowo będziemy placówką na prawach oświatowych. W praktyce oznacza to, że dzieci uczą się z nami, ale formalnie są zapisane do zaprzyjaźnionej placówki. Szkoła jest otwarta od 8:00 do 17:30. Więcej informacji w zakładce Rekrutacja Navigo Warszawa. Rekrutacja do klas 0-3 na rok szkolny 2022/2023 zbliża się ku końcowi – mamy ostatnie wolne miejsca.

Chcesz nas poznać? Zapraszamy na nasz profil Facebook i Instagramie oraz bezpośrednio do kontaktu: warszawa@navigo.szkola.pl / skontaktujemy się zwrotnie tak szybko, jak to możliwe.

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana rekrutacją do szkoły podstawowej w Warszawie na rok szkolny 2022/2023 lub późniejsze lata:

WYPEŁNIJ ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ.

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE INFORMACYJNE.