REKRUTACJA DO SZKOŁY WE WROCŁAWIU

Jak zapisać dziecko do Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Wrocław?

1. Zapoznaj się z naszą filozofią i podejściem do edukacji poprzez stronę internetową Navigo, profil na Facebooku lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub mailowo.
  2. Sprawdź, czy mamy klasy na poziomie Twojego dziecka lub planujemy je otwierać i porozmawiaj z nami o dołączeniu do Navigo.
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na listę chętnych do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Ankieta znajduje się pod adresem:  https://tiny.pl/78gb7  Ankietę mogą również wypełniać rodzice zainteresowani dołączeniem do nas w kolejnych latach. W takim wypadku prosimy o wyraźne zaznaczenie roku szkolnego, w którym chcielibyście do nas dołączyć.
  4. Po otrzymaniu zgłoszenia odezwiemy się, aby poinformować o kolejnych krokach, jeżeli tylko rekrutacja będzie otwarta.

Osoby zainteresowane rekrutacją tegoroczną czy na kolejne lata do klas 0 – 5, zapraszamy do kontaktu:
Tel. + 48 535 054 517
E-mail: szkola@navigo.szkola.pl

W międzyczasie zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku.