pic

SIEDZIBA NAVIGO WROCŁAW

ul. Jastrzębia 18/20 – Wrocław Krzyki

Piękna, czterokondygnacyjna willa, z bardzo bogatą historią. Willa została wybudowana w 1906 r. według projektu Paula i Richarda Ehrlichów. Od lat osiemdziesiątych budynek pełni funkcję budynku oświaty, nauki i kultury. Budynek ma powierzchnię około 1100 metrów kwadratowych i położony jest na blisko półtorahektarowej działce.

Ul. Fabryczna 19

Przy ul. Fabrycznej w nowo wyremontowanym na nasze potrzeby budynku, od września 2023 uczyć się będą wszystkie klasy szkoły podstawowej oraz uczniowie Autorskiego Liceum Navigo. Budynek liczy blisko 4000 m2, a do dyspozycji uczniów szkoły jest także duży teren wokół, obejmujący nowoczesne boisko wielofunkcyjne i plac zabaw. Planujemy tam także umieszczenie zewnętrznej klasy pod wiatą, gdzie uczniowie będą mogli brać udział w lekcjach na świeżym powietrzu.

 

 

Przewiń w dół