pic

Spotkania dla rodziców

OBECNIE PROWADZIMY JESZCZE REKRUTACJĘ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WARSZAWIE I POZNANIU NA ROK SZKOLNY 2022/2023 do klas 0-3. W Warszawie mamy ostatnie wolne miejsca. We Wrocławiu rekrutacja jest już zamknięta i prowadzone są tylko zapisy na listę rezerwową.

Interesuje Cię fińska edukacja i działanie autorskich szkół podstawowych Navigo – umów się na spotkanie z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania szkoły, damy się poznać i pokażemy, dlaczego warto zapisać do nas Twoje dziecko. Zostały ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2021/2022, więc śpiesz się i skontaktuj się z nami. ZAPRASZAMY!

Zapisz się na spotkanie informacyjne: TUTAJ
Informacje o rekrutacji do szkoły w Warszawie znajdziesz TUTAJ.
Informacje o rekrutacji do szkoły podstawowej w Poznaniu znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli jesteś zainteresowany rekrutacją na kolejne lata, wypełnij ankietę zgłoszeniową do wybranej szkoły. Będziemy z Tobą w kontakcie i odezwiemy się, gdy rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok szkolny:

Przewiń w dół