pic

Z wizytą w Navigo Warszawa

  • Opublikowany: 3.12.2021
  • Przez: Agata Gruszecka

Maria Bator, redaktorka portalu ladnebebe.pl, w poszukiwaniu informacji o alternatywnej edukacji, trafiła do Navigo Warszawa. Spędziła w szkole więcej czasu, aby poczuć atmosferę tej lokalnej placówki i poznać filozofię Navigo. W artykule „Fińska edukacja w Polsce. Witajcie w Navigo” opisała swoje wrażenia oraz opowiedziała o tym, jak wygląda nauka w naszych placówkach. Artykuł bardzo inspirujący.

„Każda ze szkół Navigo ma trochę inny charakter, bo stoi za nią osobowość dyrektora i zespołu nauczycielskiego. Jak tłumaczy mi dr Agata Gruszecka-Tieśluk, dyrektorka warszawskiej szkoły, w szkole jest przestrzeń, by każdy wnosił swoje pasje i doświadczenia. Nauczyciele, podobnie jak dzieci, chcą w szkole uczyć się, rozwijać, odkrywać dla siebie nawzajem nowe horyzonty. To czyni szkołę miejscem inspirującym, żywym zarówno dla dzieci, jak i dla kadry.”

Więcej na portalu Ladnebebe.pl.

Przewiń w dół