Navigo Wrocław

Aktualnie w szkole podstawowej Navigo we Wrocławiu uczy się już ponad 150 uczniów w trybie stacjonarnym, w klasach 0-4. Poza tym wspieramy wiele rodzin w trybie edukacji domowej.

Nasza niepubliczna szkoła podstawowa we Wrocławiu jest miejscem, gdzie słucha się głosu dzieci i traktuje się je podmiotowo. Inspirujemy się fińskim podejściem do edukacji. Korzystamy z najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie edukacji, psychologii dziecka i uczenia się i kładziemy duży nacisk na umiejętności społeczne, nowoczesne technologie i praktyczność nauczania. Więcej o naszym podejściu do edukacji przeczytasz w zakładce „O szkole” oraz „Fińska Edukacja”

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 jest już zamknięta. Mamy pojedyncze wolne miejsca w klasie 1, w ramach rekrutacji uzupełniającej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany rekrutacją na rok przyszły albo kolejne lata, zapraszamy na stronę „Rekrutacja Wrocław”.