pic

Rekrutacja do Navigo Warszawa

Rekrutacja do szkoły

W roku szkolnym 2023/2024 przyjmujemy dzieci do klas 0-4, a więc zapraszamy dzieci z roczników 2013 – 2017 do następujących klas:

 • zerówka (zapisy na listę rezerwową)
 • klasa pierwsza (mamy ostatnie wolne miejsca)
 • klasa druga (zapisy na listę rezerwową)
 • klasa trzecia (rekrutacja uzupełniająca)
 • klasa czwarta (rekrutacja uzupełniająca) – więcej informacji o klasach 3-4 i rekrutacji!

WAŻNE DOKUMENTY REKRUTACYJNE

 1. Umowa o nauczanie w Autorskiej Szkole Podstawowej NAVIGO Warszawa 2023_24
 2. Regulamin Autorskiej Szkoły Podstawowej NAVIGO Warszawa 2023_24
 3. Karta informacyjna ucznia Navigo

Jak zapisać dziecko do Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Warszawa?

 1. Zapoznaj się z naszą filozofią i podejściem do edukacji poprzez stronę internetową Navigo, profil na Facebooku lub Instagramie. TUTAJ znajdziesz też linki do ciekawych wywiadów z naszymi ekspertami.
 2. Sprawdź, czy otwieramy grupę dla rocznika Twojego dziecka i mamy miejsce w klasie w interesującym Cię roku szkolnym.
 3. Zapoznaj się z dokumentami umieszczonymi powyżej, tam także znajdują się informacje o czesnym.
 4. Wypełnij ankietę zgłoszeniową i napisz do nas e-mail: rekrutacja.warszawa@navigo.szkola.pl, aby umówić się na spotkanie na Zoomie z Panią Dyrektor.
 5. Po otrzymaniu od nas informacji zwrotnej potwierdzającej możliwość zapisu dziecka do szkoły prześlij skan podpisanych dokumentów (umowa + regulamin + karta informacyjna).
 6. W przypadku dzieci dołączających do klas 2-4 zapraszamy na dni próbne do naszej szkoły, aby dzieci zobaczyły, jak się czują w grupie.
 7. Gwarancją miejsca jest podpisanie umowy oraz wpłata wpisowego, o którym mowa jest w umowie.

Co robimy w naszej szkole?

Szkoła stawia sobie za główny cel rozwój kompetencji społecznych, kreatywności i samodzielności powierzonych jej opiece dzieci, jak i zdobycia przez nich szerokiej i interdyscyplinarnej wiedzy o świecie oraz innych umiejętności i postaw, zgodnych z wymaganiami podstawy programowej. Gwarantujemy:

 • Opiekę w godzinach 7:30-17:30.
 • Zajęcia edukacyjne od 9:00 / 9:30 do ok. 14:00 (z uwzględnieniem przerw, w tym dłuższej przerwy rekreacyjnej), do około 16:00 – zajęcia rozwojowe, a do 17:30 – świetlicę. U nas nie ma prac domowych, więc dziecko wraca do domu pełne pozytywnej energii, aby spędzać czas z rodziną.
 • Udział we wszystkim zajęciach edukacyjnych i dodatkowych, które dostosowywane są do pasji dzieci oraz aktualnych tematów przewodnich programu, w tym między innymi: warsztaty umiejętności społecznych z psychologiem, zajęcia artystyczne, zajęcia rozwijające kreatywność, zajęcia muzyczne, zajęcia sportowe, zajęcia informatyczne z kodowaniem, gry matematyczne oraz język angielski metodą Early Stage co najmniej 4 razy w tygodniu. W starszych klasach dzieci same wybierają ścieżkę zajęć dodatkowych.
 • Opiekę psychologiczną oraz logopedyczną.
 • Dużo zajęć na świeżym powietrzu.
 • Udział w warsztatach, projektach i dodatkowych aktywnościach, z wyjątkiem biletów na płatne wydarzenia oraz wycieczek poza Warszawę lub najbliższą okolicę szkoły (typu zielona szkoła).
 • Opiekę w okresach okołoświątecznych, w czasie ferii zimowych (1 tydzień) oraz wakacji (3 tygodnie w ramach wakacyjnych półkolonii).
 • Możliwość korzystania z autorskich narzędzi edukacyjnych ? praca z Mapami Kompetencji, których forma i zakres są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.

Jakie są plany rozwoju szkoły?

Navigo Warszawa to autorska, prywatna szkoła podstawowa, która aktualnie działa na Bemowie. Szkoła rozwija się wraz z dziećmi, dlatego z roku na rok będzie nas więcej! Aktualnie działamy w ramach edukacji domowej pod skrzydłami Navigo Wrocław. W 2023 r. przeprowadzamy się do Babic Nowych oraz będziemy się przekształcać w placówkę na prawach oświatowych.

Docelowo będziemy działać jako niepubliczna szkoła podstawowa dla klas 0-8. W planach jest również otwarcie liceum Navigo Warszawa (pierwsze działa już we Wrocławiu, informacje na stronie Liceum Navigo). Wasze dziecko będzie więc miało zapewnioną edukację w duchu naszych wartości aż do studiów!

Przewiń w dół