pic

Rekrutacja do szkoły w Warszawie

Informacje o rekrutacji na rok szkolny 2024/2025:

W przyszłym roku szkolnym nie będziemy otwierać klas 0 i 1 dla nowych rodzin. Prowadzimy rekrutację uzupełniającą do klas 0-2 oraz 4-5 w roku szkolnym 2024/2025. Jeżeli jesteś zainteresowany/a rekrutacją, zachęcamy do zapoznania się z procesem rekrutacji i wypełnienia ankiety zgłoszeniowej do szkoły. Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Mamy ostatnie wolne miejsce w klasie 0
oraz kilka miejsc w klasie 2. Zapraszamy!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a rekrutacją, umów się z nami na spotkanie!
+48 573 123 498

+48 506 198 083 (urlop od 20.07 do 4.08)
rekrutacja.warszawa@navigo.szkola.pl

Rekrutacja do szkoły

W Navigo Warszawa w roku szkolnym 2024/2025 będą się uczyć klasy 0-5 (dzieci z roczników 2013 – 2018):

 • jedna zerówka (mamy ostatnie wolne miejsce)
 • dwie klasy pierwsze (brak miejsc, zapisy na listę rezerwową)
 • trzy klasy drugie (mamy wolne miejsca, rekrutacja uzupełniająca)
 • klasa trzecia (brak miejsc, zapisy na listę rezerwową)
 • klasa czwarta (brak miejsc, zapisy na listę rezerwową)
 • klasa piąta (brak miejsc, zapisy na listę rezerwową) – więcej informacji o rekrutacji do klas 2-5!

WAŻNE DOKUMENTY REKRUTACYJNE

 1. Umowa o nauczanie w Autorskiej Szkole Podstawowej NAVIGO Warszawa 2023_24
 2. Regulamin Autorskiej Szkoły Podstawowej NAVIGO Warszawa 2023_24
 3. Karta informacyjna ucznia Navigo

Jak zapisać dziecko do Szkoły Podstawowej Navigo Warszawa?

 1. Zapoznaj się z naszą filozofią i podejściem do edukacji poprzez stronę internetową Navigo, profil na Facebooku lub Instagramie. TUTAJ znajdziesz też linki do ciekawych wywiadów z naszymi ekspertami.
 2. Sprawdź, czy otwieramy grupę dla rocznika Twojego dziecka i mamy miejsce w klasie w interesującym Cię roku szkolnym.
 3. Zapoznaj się z dokumentami umieszczonymi powyżej, tam także znajdują się informacje o czesnym.
 4. Wypełnij ankietę zgłoszeniową i napisz do nas e-mail: rekrutacja.warszawa@navigo.szkola.pl, aby umówić się na spotkanie online.
 5. Po otrzymaniu od nas informacji zwrotnej potwierdzającej możliwość zapisu dziecka do szkoły prześlij skan podpisanych dokumentów (umowa + regulamin + karta informacyjna).
 6. W przypadku dzieci dołączających do klas 2-5 zapraszamy na dni próbne do naszej szkoły, aby dzieci zobaczyły, jak się czują w grupie.
 7. Gwarancją miejsca jest podpisanie umowy oraz wpłata wpisowego, o którym mowa jest w umowie.

Co robimy w naszej szkole?

Szkoła stawia sobie za główny cel rozwój kompetencji społecznych, kreatywności i samodzielności powierzonych jej opiece dzieci, jak i zdobycia przez nich szerokiej i interdyscyplinarnej wiedzy o świecie oraz innych umiejętności i postaw, zgodnych z wymaganiami podstawy programowej.

Gwarantujemy w ramach czesnego:

 • Opiekę w godzinach 7:30-17:30.
 • Zajęcia edukacyjne od ok. 9:00 do ok. 14:00 (z uwzględnieniem przerw, w tym dłuższej przerwy rekreacyjnej), do około 16:00 – zajęcia rozwojowe, a do 17:30 – świetlicę. U nas nie ma prac domowych, więc dziecko wraca do domu pełne pozytywnej energii, aby spędzać czas z rodziną.
 • Udział we wszystkim zajęciach edukacyjnych i dodatkowych, dostosowanych do pasji dzieci oraz aktualnych tematów przewodnich programu. M.in. w warsztatach umiejętności społecznych z psychologiem, zajęciach artystycznych, zajęciach rozwijających kreatywność, zajęciach muzycznych, zajęciach sportowych, zajęciach informatycznych z kodowaniem, grach matematycznych czy szachach. Stopniowo dajemy dzieciom coraz większą samodzielność – w starszych klasach dzieci same wybierają ścieżkę zajęć dodatkowych.
 • Język angielski metodą Early Stage co najmniej 4 razy w tygodniu, w tym z native speakerem. W starszych klasach będzie dodatkowy język obcy.
 • Opiekę psychologiczno-pedagogiczną oraz logopedyczną.
 • Dużo zajęć na świeżym powietrzu.
 • Udział w warsztatach, projektach i dodatkowych aktywnościach (z wyjątkiem biletów na płatne wydarzenia oraz wycieczek poza Warszawę ).
 • Opiekę w czasie ferii zimowych (1 tydzień) oraz wakacji (3 tygodnie w ramach wakacyjnych półkolonii).
 • Możliwość korzystania z autorskich narzędzi edukacyjnych – praca z Mapami Kompetencji, metodą Gallupa, tutoring, projekty interdyscyplinarne.

Jakie są plany rozwoju szkoły?

Navigo Warszawa to autorska, prywatna szkoła podstawowa, która od września 2023 r. działa w gminie Stare Babice jako placówka na prawach oświatowych. W tym roku szkolnym będzie w szkole działać osiem maksymalnie 16-osobowych klas. Szkoła rozwija się wraz z dziećmi, dlatego z roku na rok będzie nas więcej.
Docelowo będziemy działać jako niepubliczna szkoła podstawowa dla klas 0-8. W planach jest również otwarcie Autorskiego Liceum Navigo Warszawa (pierwsze działa już we Wrocławiu, informacje na stronie Liceum Navigo). Wasze dziecko będzie więc miało zapewnioną edukację w duchu naszych wartości aż do studiów!

Przewiń w dół