Navigo w mediach

Dr Łukasz Srokowski, założyciel pierwszej sieci Autorskich Szkół Navigo, w rozmowie z Elżbietą Manthey z Juniorowo.pl opowiada, dlaczego czwarta klasa jest jeszcze większym przełomem w życiu dziecka niż klasa pierwsza. Podpowiada, jak wspierać dziecko na tym etapie i zdradza, co robi Navigo w tym zakresie:

Dr Agata Gruszecka-Tieśluk, założycielka i dyrektorka Navigo Warszawa opowiada o tym, dlaczego dzieci w Navigo są szczęśliwe:

Dr Łukasz Srokowski, odpowiada na pytanie, dlaczego edukacja jest biegiem długodystansowym i czy Navigo jest dla każdego dziecka:

Dr Łukasz Srokowski opowiada o tym, dlaczego Navigo inspiruje się fińską edukacją i jak ten model nauczania sprawdza się w Polsce.

Dr Agata Gruszecka-Tieśluk, w ogniu pytań Anny Sowińskiej z Planu Daltońskiego – mówi, dlaczego założyła szkołę i jakie wartości są najważniejsze w Navigo Warszawa:

Z Karoliną Sobańską wspomina własne lata szkolne i zastanawia się, jak wyglądałby idealny program nauczania:

O trudnym procesie adaptacji dziecka w szkole i o tym, jak Navigo dba o dzieci w tym szczególnym okresie:

View this post on Instagram

A post shared by Mum?s Life (@_mums_life)

O bezpieczeństwie dzieci w sieci i mądrym wykorzystaniu technologii cyfrowych rozmawia Magda Gajewska z Mum’s Life z dr Łukaszem Srokowskim:

View this post on Instagram

A post shared by Mum?s Life (@_mums_life)

Dla tych, co wolą poczytać, jeszcze kilka ciekawych artykułów:

Ladnebebe.pl z wizytą w Navigo Warszawa – zobacz, jak wygląda dzień w szkole

Mamadu.pl przepytało Łukasza Srokowskiego, dlaczego założył szkołę i co jest najważniejsze w Navigo.

I jeszcze trochę o fińskiej edukacji w mjakmama.pl.