Rekrutacja do klas 3-5 Poznań

W Navigo Poznań Twoje dziecko nie straci pasji do nauki i będzie rozwijało swoje talenty. Znajdzie wsparcie w procesie adaptacji w nowej grupie rówieśniczej i będzie ze smutkiem opuszczać szkołę.

Wypełnij ankietę zgłoszeniową – dowiesz się więcej na spotkaniu!

Jak wygląda nauka w klasach starszych w Autorskiej Szkole Podstawowej Navigo?

• Projekty interdyscyplinarne łączące wiedzę z różnych dziedzin
  • Praca z autorskimi narzędziami dydaktycznymi Navigo (m.in. z Mapami Kompetencji)
  • Brak ocen, dzwonków, klasówek i powszechnych prac domowych (zdarzają się te związane z projektami)
  • Nauka poprzez doświadczenie z wykorzystaniem aktywnych metod i edukacja w terenie
  • Opieka indywidualnego tutora, który pracuje nad rozwojem talentów dziecka
  • Wykorzystanie metody Gallupa do rozpoznawania talentów dziecka (od 5 klasy)
  • Budowanie kompetencji zdawania egzaminów w końcowych klasach szkoły podstawowej w ramach przygotowania do egzaminu ósmoklasisty
  • Nastawienie na języki obce i mądre korzystanie z nowych technologii
  • Dużo pracy własnej pod okiem nauczyciela

Brzmi ciekawie? Sprawdź, jak zapisać Twoje dziecko do Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Poznań?

Zobacz, jak wygląda proces rekrutacji i wypełnij ankietę zgłoszeniową.

Zachęcamy do posłuchania rozmów o szkole, edukacji i wychowaniu w duchu Navigo

Przykładowy wywiad:

Dr Łukasz Srokowski, założyciel pierwszej sieci autorskich szkół Navigo, odpowiada na pytanie, dlaczego edukacja jest biegiem długodystansowym i czy Navigo jest dla każdego dziecka:

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij ankietę zgłoszeniową! Umówimy się na spotkanie i pokażemy, jak szkoła uczy w praktyce.