pic

Praca dla nauczyciela w Navigo Poznań

Jeśli szukasz pracy jako nauczyciel i chcesz dołączyć do zespołu Navigo Poznań, wyślij CV na adres: poznan@navigo.szkola.pl

Navigo to kameralne, niepubliczne szkoły, mocno inspirowane fińskim modelem edukacyjnym. Szukamy osób, które próbują innowacyjnych metod pracy, umieją budować z dziećmi relacje oparte na szacunku i zaufaniu i chcą z nami uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowej szkoły. Bardzo cenna będzie wiedza na temat oceniania kształtującego.
Zatrudniamy na pełen etat, na podstawie kodeksu pracy z umową na czas nieokreślony. Każdy nauczyciel/nauczycielka dostaje swoje własne biurko do pracy, komputer służbowy i wszystkie materiały biurowe, jakich potrzebuje. Zespół nauczycielski dostaje też comiesięczny budżet na zakup potrzebnych pomocy dydaktycznych. Realny czas pracy z uczniami waha się od 18 do 22 godzin w tygodniu, wchodzą w to lekcje i towarzyszenie dzieciom podczas obiadów i przerw. Reszta czasu przeznaczona jest na przygotowywanie się do zajęć, wspólne planowanie, spotkania z rodzicami i inne zadania. Zależy nam na tym, aby nasz zespół nie musiał pracować w domu.
Brzmi fajnie? Wyślij nam swoje CV – na pewno się odezwiemy!
poznan@navigo.szkola.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Zapraszamy na webinar z cyklu EDUWIECZORY NAVIGO!
„Edukacja antydyskryminacyjna w codzienności szkolnej.”
8 maja 2023 (poniedziałek), godzina 19:00

Joanna Kowalska-Andrzejewska z Fundacji Rozwoju Motylarnia pokaże Ci, jak działać, żeby dzieci w szkole mogły czuć się bezpiecznie i były traktowane z szacunkiem. Znajdziesz odpowiedź na pytanie, o co zadbać w pracy z grupą szkolną, by była to przestrzeń bezpieczna dla wszystkich? Jak reagować na sytuacje krzywdzące w przestrzeni szkolnej? Poznasz nieco teorii i więcej przykładów z życia szkoły na przeciwdziałanie dyskryminacji i przemocy w środowisku szkolnym.
Więcej informacji: TUTAJ
Zapisy: https://forms.office.com/e/85GjGFYka3 
Przewiń w dół