pic

PRACA DLA NAUCZYCIELA POZNAŃ

Jeśli szukasz pracy jako nauczyciel i chcesz dołączyć do zespołu Navigo Poznań, wyślij CV na adres: poznan@navigo.szkola.pl

Navigo to kameralne, niepubliczne szkoły, mocno inspirowane fińskim modelem edukacyjnym. Szukamy osób, które próbują innowacyjnych metod pracy, umieją budować z dziećmi relacje oparte na szacunku i zaufaniu i chcą z nami uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowej szkoły. Bardzo cenna będzie wiedza na temat oceniania kształtującego.
Zatrudniamy na pełen etat, na podstawie kodeksu pracy z umową na czas nieokreślony. Każdy nauczyciel/nauczycielka dostaje swoje własne biurko do pracy, komputer służbowy i wszystkie materiały biurowe, jakich potrzebuje. Zespół nauczycielski dostaje też comiesięczny budżet na zakup potrzebnych pomocy dydaktycznych. Realny czas pracy z uczniami waha się od 18 do 22 godzin w tygodniu, wchodzą w to lekcje i towarzyszenie dzieciom podczas obiadów i przerw. Reszta czasu przeznaczona jest na przygotowywanie się do zajęć, wspólne planowanie, spotkania z rodzicami i inne zadania. Zależy nam na tym, aby nasz zespół nie musiał pracować w domu.
Brzmi fajnie? Wyślij nam swoje CV – na pewno się odezwiemy!
poznan@navigo.szkola.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Przewiń w dół