pic

Praca dla nauczyciela Warszawa

Rozwijamy się i poszukujemy osób do zespołu! Może szukamy właśnie Ciebie? 

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Warszawa to innowacyjna placówka, inspirowana fińskim modelem edukacyjnym. Jesteśmy szkołą środka, która łączy zalety edukacji alternatywnej i systemowej. Naszą szkołę tworzą nauczyciele wspólnie z dziećmi i rodzicami. Nauczyciele mają możliwość nieustającego rozwoju i realizacji kreatywnych pomysłów edukacyjnych.  

Aktualnie poszukujemy:

Nauczyciela współorganizującego kształcenie (edukacja wczesnoszkolna) K/M

Wymagania: wykształcenie kierunkowe (lub ostatni rok studiów); doświadczenie w pracy z dzieci w spektrum autyzmu, umiejętność budowania relacji opartych na szacunku i zaufaniu oraz pracy w zespole, pasja i podobne do naszego podejście do edukacji, chęć rozwoju.
Świadczenia: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji (6500-7500 zł brutto), narzędzia do pracy, system szkoleń, cudowna atmosfera oparta na zaufaniu. Praca od połowy sierpnia 2024.
Więcej informacji: OFERTA PRACY lub warszawa@navigo.szkola.pl

Nauczyciela świetlicy popołudniowej (K/M)

Wymagania: uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi (lub ostatni rok studiów); chęć pracy metodami aktywnymi i rozwijania swojego warsztatu, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji opartych na szacunku i zaufaniu.
Świadczenia: zatrudnienie na umowę zlecenie albo na etat; możliwość zatrudnienia na etat łączony: nauczyciel świetlicy/pomoc nauczyciela lub nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; możliwość rozwoju w placówce alternatywnej i korzystania z szerokiej palety szkoleń; inspirujące środowisko pracy w młodym, dynamicznym zespole. Praca od sierpnia lub września 2024.
Więcej informacji: OFERTA PRACY lub warszawa@navigo.szkola.pl

Nauczyciela świetlicy sportowej / wychowania fizycznego  (K/M)

Wymagania: uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi (lub w trakcie ich nabywania); chęć pracy metodami aktywnymi i rozwijania swojego warsztatu, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji opartych na szacunku i zaufaniu.
Świadczenia: zatrudnienie na umowę zlecenie albo na etat w wybranym wymiarze godzin; miesięczne wynagrodzenie w wysokości 7000-7500 zł brutto / etat (w zależności od doświadczenia i dodatkowych umiejętności); możliwość rozwoju w placówce alternatywnej i korzystania z szerokiej palety szkoleń; inspirujące środowisko pracy w młodym, dynamicznym zespole.
Więcej informacji: warszawa@navigo.szkola.pl

Nauczyciela / Pedagog specjalny (K/M)

Wymagania: pełne uprawnienia szkolnego pedagoga specjalnego; entuazjazm i zaangażowanie; chęć pracy w placówce alternatywnej, gdzie relacje są równie ważne co edukacja.
Świadczenia: zatrudnienie na pełny etat; system premiowy; komputer; pakiet medyczny, szkolenia, możliwość realizacja własnych projektów.
Więcej informacji: OFERTA PRACY lub warszawa@navigo.szkola.pl

Nauczyciela wspierający / Pomoc nauczyciela (K/M)

Więcej informacji: warszawa@navigo.szkola.pl

Nauczyciel Techniki / Nauczyciel Muzyki (K/M) – praca na godziny od września 2024 r.

Więcej informacji: warszawa@navigo.szkola.pl

Aktualnie w Navigo Warszawa pracują:

 • nauczyciele/nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej
 • nauczyciele/ nauczycielki współorganizujący
 • nauczyciele/ nauczycielki wspierający
 • nauczyciele/ nauczycielki świetlicy
 • pedagog specjalna
 • pedagog szkolna
 • logopedka
 • psycholog szkolna
 • nauczycielka matematyki
 • nauczycielka przyrody
 • nauczyciel WF
 • nauczyciel informatyki
 • nauczyciel historii
 • nauczycielka języka polskiego
 • lektorki języka angielskiego
 • nauczyciele / nauczycielki zajęć rozwojowych (m.in. rysunek, taniec, sensomotoryka, Odyseja Umysłu, joga, judo, piłka nożna, robotyka, zajęcia wokalne)
 • dyrekcja i administracja

Podoba Ci się nasze podejście do edukacji i chciałbyś / chciałabyś dołączyć do grona pasjonatów, którzy chcą tworzyć inną edukację?

Napisz do nas! Wyślij swoje CV na adres: warszawa@navigo.szkola.pl

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie kodeksu pracy z umową na czas nieokreślony, możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów edukacyjnych, nieszablonowe podejście do edukacji i cudowną atmosferę. Szukamy osób, które pozostaną z nami na długo!

Chcesz nas poznać lepiej? Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie.
Sporą dawkę wiedzy o Navigo znajdziesz też w wywiadach na stronie: Navigo w mediach.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Przewiń w dół