Praca dla nauczyciela Warszawa

Rozwijamy się i poszukujemy osób do zespołu! Może szukamy właśnie Ciebie?

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Warszawa to innowacyjna placówka, inspirowana fińskim modelem edukacyjnym. Jesteśmy szkołą środka, która łączy zalety edukacji alternatywnej i systemowej. Naszą szkołę tworzą nauczyciele wspólnie z dziećmi i rodzicami. Nauczyciele mają możliwość nieustającego rozwoju i realizacji kreatywnych pomysłów edukacyjnych.

Aktualnie poszukujemy:

Nauczyciela współorganizującego kształcenie

Wymagania: wykształcenie kierunkowe (lub jest na ostatnim roku studiów); doświadczenie w pracy z dzieci w spektrum autyzmu, umiejętność budowania relacji opartych na szacunku i zaufaniu oraz pracy w zespole, pasja i podobne do naszego podejście do edukacji, chęć rozwoju.
Świadczenia: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji (6000 ? 7000 zł brutto), narzędzia do pracy, system szkoleń, cudowna atmosfera oparta na zaufaniu.
Praca od zaraz.
Więcej informacji: warszawa@navigo.szkola.pl

Aktualnie w Navigo Warszawa pracują:

• nauczyciele/nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej
  • nauczyciele/ nauczycielki współorganizujący
  • nauczyciele/ nauczycielki wspierający
  • pedagog specjalna
  • pedagog szkolna
  • nauczycielka matematyki
  • nauczyciel przyrody
  • nauczyciel WF
  • nauczyciel informatyki
  • nauczyciel historii
  • nauczycielka języka polskiego
  • lektorki języka angielskiego
  • nauczyciele / nauczycielki zajęć rozwojowych (m.in. rysunek, taniec, sensomotoryka, Odyseja Umysłu, joga, zumba, judo, piłka nożna, robotyka)
  • dyrekcja i administracja

Podoba Ci się nasze podejście do edukacji i chciałbyś / chciałabyś dołączyć do grona pasjonatów, którzy chcą tworzyć inną edukację?

Napisz do nas! Wyślij swoje CV na adres: warszawa@navigo.szkola.pl

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie kodeksu pracy z umową na czas nieokreślony, możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów edukacyjnych, nieszablonowe podejście do edukacji i cudowną atmosferę. Szukamy osób, które pozostaną z nami na długo!

Chcesz nas poznać lepiej? Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie.
Sporą dawkę wiedzy o Navigo znajdziesz też w wywiadach na stronie: Navigo w mediach.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”