pic

Dołącz do zespołu Navigo Wrocław

 

Dołącz do nas!

Poszukujemy:

  • nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
  • nauczycieli przedmiotowych,
  • pedagogów specjalnych / nauczycieli wspomagających.

Szukamy osób, które lubią innowacyjne metody pracy, potrafią budować z dziećmi relacje oparte na szacunku i zaufaniu, chcą uczestniczyć w tworzeniu nowatorskiej szkoły podstawowej. Bardzo cenna będzie wiedza na temat oceniania kształtującego, fińskiego systemu edukacji, a przede wszystkim entuzjazm i chęć nieustannego rozwoju.

Nasza oferta pracy dla nauczycieli:

Oferujemy przede wszystkim stabilne zatrudnienie na podstawie kodeksu pracy z umową na czas nieokreślony. Szukamy osób, które pozostaną z nami na długo!

  • Godne warunki pracy: miejsce do pracy, komputer służbowy i potrzebne materiały biurowe.
  • Pracę w kreatywnej atmosferze.
  • Możliwość nieustannego rozwoju, w tym szkolenia oraz wizyty studyjne w innych placówkach Navigo.
  • Realny czas pracy z uczniami waha się około 20 -22 godzin w tygodniu. Pozostały czas przeznaczony jest na przygotowywanie się do zajęć, wspólne planowanie, spotkania z rodzicami i inne zadania. Zależy nam na tym, aby nasi nauczyciele, podobnie jak dzieci, nie musieli pracować w domu.

Jeżeli więc szukasz pracy w prywatnej szkole podstawowej w Warszawie, czekamy na Twoje CV! Wyślij je na: szkola@navigo.szkola.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Chcesz nas poznać lepiej? Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie.

Przewiń w dół