pic

Rekrutacja do szkoły w Poznaniu

Zapraszamy do Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Poznań!  Prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2024/2025 do klas 0 i 1 oraz 4.  We wrześniu 2024 oba nasze oddziały przeniosą się do nowego budynku na ul. Kopanina 59 (Górczyn).
Pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci będące rodzeństwem uczniów Navigo oraz nasi zerówkowicze, którzy chcą kontynuować naukę w Navigo.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do Navigo Poznań, wypełnij ANKIETĘ.


Jeśli szukasz dodatkowych informacji o naszej Autorskiej Szkole Podstawowej w Poznaniu,
zajrzyj TUTAJ albo skontaktuj się z nami: +48 536 998 613 lub sekretariat.poznan@navigo.szkola.pl.

Jak zapisać dziecko do niepublicznej szkoły Navigo w Poznaniu?

Navigo tworzą wspólnie: dzieci, kadra oraz rodzice. Dlatego najważniejsza jest zgodność wartości między rodzicami i szkołą. To właśnie zgodne podejście do edukacji jest kluczowym kryterium rekrutacyjnym. Co to oznacza w praktyce?

PROCES REKRUTACJI DLA NOWYCH RODZIN

 1. Zapoznaj się z naszą filozofią, modelem edukacyjnym i wychowawczym. Informacje na ten temat znajdziesz na tej stronie internetowej i na naszych social mediach. Możesz też wziąć udział w spotkaniu informacyjnym czy podpytać znajomych.
 2. Wypełnij ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ – wpiszemy Cię na listę rekrutacyjną i będziemy się kontaktować w sprawie dalszych kroków rekrutacji. Chcemy poznać lepiej Twoją rodzinę, sprawdzić Twoje podejście do różnych aspektów edukacji dziecka i porównać je z wartościami Navigo. Im większa zbieżność obu podejść, tym wyższe miejsce na liście rekrutacyjnej. To daje nam możliwość stworzenia harmonijnej współpracy opartej o wspólne wartości. Zbieżność wartości sprawdzamy na podstawie krótkiego kwestionariusza. Im szybciej go wypełnicie, tym większe szanse na dołączenie do Navigo.
 3. Spotkania z rodzicami i uczniami – spotkanie zostanie zaproponowane rodzinom, których wartości są zbieżne z filozofią Navigo i jeżeli będziemy mieć wolne miejsca w danej klasie. Spotkania mają formułę grupową albo indywidualną i są spotkaniami na żywo w naszej szkole. Najważniejsze jest dla nas wspólne podejście do edukacji i rozwoju dziecka.
 4. Podpisanie umowy – po spotkaniu zaproponujemy wybranym rodzinom podpisanie umowy. Czas na decyzję o dołączeniu do społeczności Navigo to tydzień. Podpisaną umowę można wysłać mailem. Wzór umowy można zobaczyć tutaj.
  Brak odpowiedzi w ciągu tygodnia oznacza rezygnację z rekrutacji. Wówczas zaproponujemy miejsce kolejnej rodzinie.
 5. Wpłata wpisowego – bezzwrotne wpisowe wynosi 2500 zł. W umowie znajdują się informacje o koncie i terminie wpłaty. Brak wpłaty oznacza rezygnację z miejsca w szkole. Wpłata wpisowego jest potwierdzeniem dołączenia do Navigo Poznań.

Jeżeli jesteś zainteresowany rekrutacją na kolejne lata, również możesz wypełnić ankietę zgłoszeniową. Będziemy Cię informować o rozpoczęciu naboru czy spotkaniach informacyjnych. Jeżeli będziesz zapisany na listę rekrutacyjną, poinformujemy Cię w pierwszej kolejności o rozpoczęciu naboru.

CZESNE:
Czesne w Navigo Poznań wynosi 25 200 zł za rok szkolny (płatne jednorazowe na początku roku szkolnego) albo 2 100 zł miesięcznie (w 12 równych ratach płatnych w okresie od 1 września do 31 sierpnia danego roku szkolnego).
Zniżka dla rodzeństw: Czesne za drugie i każde kolejne dziecko z rodzeństwa uczęszczające aktualnie do szkoły, objęte jest zniżką w wysokości 2400 zł za rok szkolny (czyli 200 zł miesięcznie).
Dodatkowo koszt wyżywienia to ok. 600 zł miesięcznie za dziecko.

CO ZAPEWNIA NAVIGO POZNAŃ W RAMACH CZESNEGO?

 • Fachową opiekę w godzinach 7:00 – 17:30, pełną zaangażowania i wiedzy merytorycznej.
 • Zajęcia edukacyjne do 15:45, potem świetlica. Bez prac domowych, sprawdzianów i ocen. Dziecko wraca do domu pełne pozytywnej energii, aby spędzać czas z rodziną.
 • Udział we wszystkim zajęciach edukacyjnych i rozwojowych, które dostosowywane są do pasji dzieci: zajęciach artystycznych, sportowych, językowych, praktyczno-technicznych.
 • Udział w warsztatach, projektach i dodatkowych aktywnościach, z wyjątkiem wycieczek poza Poznań (typu zielona szkoła).
 • Wsparcie psychologiczne i logopedyczne oraz inne działania związane z indywidualizacją nauczania.
 • Możliwość korzystania z autorskich narzędzi edukacyjnych – praca z Mapami Kompetencji, których forma i zakres są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.
 • Opiekę w czasie ferii zimowych (1 tydzień) oraz wakacji (3 tygodnie opieki w ramach wakacyjnych półkolonii). Na półkolonie można zapisać dziecko jeszcze przed rozpoczęciem nauki za dodatkową opłatą.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

E-mail: sekretariat.poznan@navigo.szkola.pl
Tel.: +48 536 998 613

Chcesz dołączyć do Navigo Poznań?

Wypełnij ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ!

Przewiń w dół