Rekrutacja do szkoły w Poznaniu

Zapraszamy do Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Poznań! W roku szkolnym 2022/2023 r. będziemy działać w dwóch oddziałach: w dzielnicach Grunwald i Wilda.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2022/2023:
ul. Robocza 6 (Wilda) – rekrutacja do nowo otwieranych klas 0 i 1
u. Wałbrzyska 7 (Grunwald) – rekrutacja uzupełniająca do klas 2 i 3

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, umów się na indywidualne spotkanie informacyjne: ZAPISUJĘ SIĘ.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji o naszej Autorskiej Szkole Podstawowej w Poznaniu,
zajrzyj TUTAJ albo skontaktuj się z nami: +48 536 020 820 lub poznan@navigo.szkola.pl.

Jak zapisać dziecko do niepublicznej szkoły Navigo w Poznaniu?

• Przyjdź na spotkanie informacyjne lub wypełnij ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy na temat dołączenia Twojej rodziny do społeczności Navigo.
  • Zapoznaj się z dokumentami: Regulamin Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Poznań / Umowa z rodzicami ? Navigo Poznań 2022
  • Czesne na rok szkolny 2022/2023 wynosi 1780 PLN miesięcznie za dziecko. Czesne dla rodzeństwa wynosi 1500 PLN. Do kosztu tego należy doliczyć koszt wyżywienia w wysokości około 25 zł dziennie.
  • Po wypełnieniu i przesłaniu skanu umowy na adres: poznan@navigo.szkola.pl, należy uiścić wpisowe w wysokości jednomiesięcznego czesnego, czyli 1780 PLN za pierwsze dziecko, 1500 PLN za rodzeństwo. Wpisowe jest bezzwrotne. Po wpłacie wpisowego dziecko ma zagwarantowane miejsce w szkole.
  • Przy zapisach działa zasada pierwszeństwa. Decydujące jest podpisanie umowy i wpłata wpisowego.

Co zapewnia Navigo Poznań w ramach czesnego?

• Fachową opiekę w godzinach 7:00 – 17:30, pełną zaangażowania i wiedzy merytorycznej.
  • Zajęcia edukacyjne do 15:45, potem świetlica. U nas nie ma prac domowych, sprawdzianów i ocen, więc dziecko wraca do domu pełne pozytywnej energii, aby spędzać czas z rodziną.
  • Udział we wszystkim zajęciach edukacyjnych i rozwojowych, które dostosowywane są do pasji dzieci: zajęć artystycznych, sportowych, językowych, praktyczno-technicznych.
  • Udział w warsztatach, projektach i dodatkowych aktywnościach, z wyjątkiem wycieczek poza Poznań (typu zielona szkoła).
  • Wsparcie psychologiczne i logopedyczne oraz inne działania związane z indywidualizacją nauczania.
  • Możliwość korzystania z autorskich narzędzi edukacyjnych – praca z Mapami Kompetencji, których forma i zakres są dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.
  • Opiekę w czasie ferii zimowych (1 tydzień) oraz wakacji (3 tygodnie opieki w ramach wakacyjnych półkolonii). Na półkolonie można zapisać dziecko jeszcze przed rozpoczęciem nauki za dodatkową opłatą.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

E-mail: poznan@navigo.szkola.pl

Zainteresowany dołączeniem do Navigo Poznań?

Wypełnij ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ!