Rekrutacja do klasy 2 w Warszawie

Szukasz szkoły prywatnej dla swojego dziecka?

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Warszawa ma ostatnie wolne miejsca w klasie 1 i klasie 2 na rok szkolny 2024/2025!

Dlaczego warto wybrać alternatywną szkołę podstawową Navigo Warszawa?

• Nowoczesna edukacja: Indywidualne podejście do każdego ucznia, nauka przez doświadczanie, stawianie na pasje i talenty, autorskie metody (Mapy Kompetencji).
  • Przyjazna atmosfera: Kameralne klasy, zgrany zespół nauczycieli, dbałość o dobre relacje między rówieśnikami, współpraca z rodzicami. Szkoła prywatna stawiająca na relacje i umiejętności społeczne.
  • Fińska edukacja: Dużo zajęć na dworze, edukacja leśna, zaufanie i nauka samodzielności i odpowiedzialności za naukę. Brak ocen, dzwonków i klasówek.
  • Szeroki wachlarz zajęć rozwojowych: sportowe, artystyczne, muzyczne, matematyczne, Odyseja Umysłu. Intensywna nauka języka angielskiego.
  • Bezpieczne otoczenie: Nowoczesny budynek, opieka nad dziećmi w godzinach 7:30-17:30, kreatywna świetlica.
  • Dogodna lokalizacja: Babice Nowe, 10 minut od Bemowa, autobus szkolny z Bielan i Bemowa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

rekrutacja.warszawa@navigo.szkola.pl

Navigo Warszawa – Twoje szczęśliwe dziecko w dobrych rękach!

Dodatkowe informacje:
Czym jest fińska edukacja?
Ciekawe wywiady z ekspertami Navigo.
Navigo Warszawa na Facebooku i Instagramie

Dołącz do społeczności Navigo i bądź spokojny/a o przyszłość Twojego dziecka!