Rekrutacja do klas 3-5 Warszawa

Niestety na ten moment nie mamy wolnych miejsc w klasach 3-5 w roku szkolnym 2024/2025. Możemy zapisać Twoje dziecko na listę rezerwową.

Jak wygląda nauka w klasach starszych w Autorskiej Szkole Podstawowej Navigo?

• Projekty interdyscyplinarne integrujące wiedzę ze wszystkich dziedzin
  • Praca z Mapami Kompetencji
  • Brak ocen, dzwonków, klasówek i powszechnych prac domowych (zdarzają się te związane z projektami)
  • Nauka poprzez doświadczenie z wykorzystaniem aktywnych metod i edukacja w terenie
  • Opieka indywidualnego tutora, który pracuje nad rozwojem talentów dziecka
  • Wykorzystanie metody Gallupa
  • Budowanie kompetencji zdawania egzaminów
  • Przygotowanie do życia w globalnym świecie nowych technologii (nastawienie na języki obce i mądre korzystanie z nowych technologii)
  • Dużo pracy własnej pod okiem nauczyciela – budowanie samodzielności i odpowiedzialności dziecka za naukę

Chcesz zapisać Twoje dziecko do Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo Warszawa?

Zobacz, jak wygląda proces rekrutacji i wypełnij ankietę zgłoszeniową. Skontaktujemy się, aby umówić spotkanie.

Zachęcamy do posłuchania rozmów o edukacji i wychowaniu w duchu Navigo, m.in.

Dr Łukasz Srokowski, założyciel pierwszej sieci Autorskich Szkół Navigo, w rozmowie z Elżbietą Manthey z Juniorowo.pl opowiada, dlaczego czwarta klasa jest jeszcze większym przełomem w życiu dziecka niż klasa pierwsza. Podpowiada, jak wspierać dziecko na tym etapie i zdradza, co robi Navigo w tym zakresie:

Dr Agata Gruszecka-Tieśluk, założycielka i dyrektorka Navigo Warszawa opowiada o tym, dlaczego dzieci w Navigo są szczęśliwe:

Z Karoliną Sobańską wspomina własne lata szkolne i zastanawia się, jak wyglądałby idealny program nauczania:

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Navigo Warszawa to szkoła dla Twojego dziecka, wypełnij ankietę zgłoszeniową!